29.05.2019 r. Targi pracy on-line "Discover Poland! Work with us"

Discover Poland! Work with us” to wydarzenie on-line, które odbędzie się 29 maja 2019 r. w godzinach od 10:00 do 14:00 (CET) przy wykorzystaniu portalu udostępnionego przez Komisję Europejską www.europeanjobdays.eu .

Głównym celem targów jest wsparcie polskich pracodawców w dotarciu do osób poszukujących pracy z innych państw Unii Europejskiej, w tym Polaków przebywających w kraju jak i zagranicą, upowszechnianie informacji nt. warunków życia i pracy oraz sytuacji na rynku pracy w Polsce, a także zasad bezpieczeństwa w poszukiwaniu pracy w innych krajach. Targi ukierunkowane są na branże takie jak: sektor nowoczesnych usług dla biznesu (tzw. Business Services Sector) w szczególności specjaliści IT, procesów finansowo - księgowych, procesów kadrowo-płacowych, obsługi klienta, telemarketingu oraz przemysł poszukujący techników i wykwalifikowanych pracowników produkcyjnych różnych branż. Wydarzenie jest doskonałą okazją do zaprezentowania działalności firmy oraz promocji ofert pracy w całej Europie. Biorąc udział w wydarzeniu pracodawca ma szansę na pozyskanie kandydatów o poszukiwanych kwalifikacjach oraz różnorodnych kompetencjach językowych.. W dniu 29 maja br. w godzinach od 10:00 do 14:00 każdy pracodawca i poszukujący pracy będzie mógł porozmawiać za pośrednictwem indywidualnych chat’ów on-line. Targom będą towarzyszyły także ciekawe prezentacje video oraz chat publiczny. Rejestracja jest bezpłatna.

 

Jeśli jesteś pracodawcą:

Wejdź na stronę www.europeanjobdays.eu, wybierz zakładkę Register/Zarejestruj, a następnie w części Exhibitor kliknij w create account i uzupełnij wszystkie pola oznaczone czerwoną gwiazdką. W tej części odznacz Discover Poland ! Work with us . Na zakończenie zaakceptuj wprowadzone dane poprzez create new account, a następnie poczekaj. Sprawdzenie Twoich danych może potrwać 1-2 dni. Po pozytywnej weryfikacji konta wystawcy, otrzymasz link aktywujący konto.

Pamiętaj, żeby w dniu targów prowadzić indywidualne rozmowy z kandydatami przy wykorzystaniu kamerki lub/i słuchawek (zalecane) lub używać jedynie klawiatury. Platforma posiada także funkcję wysyłania zaproszenia na rozmowy on-line do kandydatów, którzy złożyli swoje aplikacje.

 

Posiadasz krótkie filmy w j. angielskim promujące Twoją firmę?

Prześlij je do nas. Zamieścimy je na głównej stronie targów tak, aby osoby odwiedzające to wydarzenie mogły Ciebie zauważyć i zapoznać się z działalnością firmy.

 

Masz już zarejestrowane konto na portalu www.europeanjobdays.eu ?

Zaloguj się na swoje konto. Następnie wybierz zakładkę My events oraz Register for another event. Odznacz targi pracy Discover Poland! Work with us i potwierdź żądanie klikając Register for this event. Wybierz opcję online i potwierdź przyciskiem Register. Jako potwierdzenie rejestracji otrzymasz maila od organizatora.

 

Portal przygotował również krótkie filmy instruktażowe jako wsparcie dla osób korzystających ze strony. Filmy dostępne są pod linkiem:https://www.europeanjobdays.eu/en/video-tutorials

W razie dodatkowych pytań czy wątpliwości można się skontaktować z obsługą portalu: https://www.europeanjobdays.eu/pl/contact-us

Rejestracja odbywa się w j. angielskim. Udział w targach jest bezpłatny.

Rejestracja pracodawców i publikacja aktualnych ofert pracy trwa do dnia 24 maja br.

Organizatorami wydarzenia są Wojewódzkie Urzędy Pracy w Gdańsku, Białymstoku i Katowicach.

Szczegółowych informacji nt. wydarzenia udzielają doradcy EURES:

WUP Gdańsk: e_staniewicz@wup.gdansk.pl

WUP Katowice: akopczyk@wup-katowice.pl

WUP Białystok: michal.raciborski@wup.wrotapodlasia.plbeata.chroscinska@wup.wrotapodlasia.pl

 

Serdecznie zapraszamy!

https://www.europeanjobdays.eu/en/events/discover-poland-work-us

Dodano: 15.05.2019 9:32

Drukuj